BIP Teatr Guliwer

KOMÓRKI ORGANIZACYJNE

KOMÓRKI ORGANIZACYJNE

KONTAKT DO DZIAŁÓW TEATRU LALEK GULIWER

 

 

NAZWA DZIAŁU

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

Dyrektor

Mirosław Korzeb

22/845-46-13

info@teatrguliwer.waw.pl

Z-ca Dyrektora ds. artystycznych

Robert Jarosz

22/845-46-13

artystyczny@teatrguliwer.waw.pl

Kierownik Organizacji Pracy Artystycznej/ Kadry/ BHP

Izabella Seremet

22/845-46-13

info@teatrguliwer.waw.pl

Główny Księgowy

Bożena Dadej

22/845-16-76,77

b.dadej@teatrguliwer.waw.pl

ksiegowosc@teatrguliwer.waw.pl

Starszy Księgowy

Elżbieta Siedlecka

22/845-16-76,77

e.siedlecka@teatrguliwer.waw.pl

Starszy Ksiegowy

Żaneta Lesica

22/845-16-76,77

ksiegowosc@teatrguliwer.waw.pl

z.lesica@teatrguliwer.waw.pl

Kierownik Organizacji Widowni/ Impresariat

Monika Kulesza

22/845-16-76,77

impresariat@teatrguliwer.waw.pl

Organizacja Widowni

Ewa Husarzewska

22/845-16-76,77

organizacja@teatrguliwer.waw.pl

Specjalista ds. promocji/archiwum

Agnieszka Evans

22/845-16-76,77

promocja@teatrguliwer.waw.pl

Kasa Biletowa

Hanna Klimek

22/845-16-76,77

 

Kierownik Techniczny

Marta Zając-Bar

22/845-16-76,77

techniczny@teatrguliwer.waw.pl

Pracownia Plastyczna

Marianna Andrzejewska

Elżbieta Zajączkowska

Marek Borkowski

22/845-16-76,77

 

Portiernia/Centrala

 

22/845-16-76,77