BIP Teatr Guliwer

Komórki organizacyjne - BIP Teatr Guliwer

KOMÓRKI ORGANIZACYJNE

KOMÓRKI ORGANIZACYJNE

KONTAKT DO DZIAŁÓW TEATRU LALEK GULIWER

 

 

NAZWA DZIAŁU

STANOWISKO

IMIĘ I NAZWISKO

TELEFON

E-MAIL

Dyrektor

Robert Drobniuch

22/845-46-13

r.drobniuch@teatrguliwer.pl 

Z-ca Dyrektora

Ewa Pawlak 22/845-46-13 e.pawlak@teatrguliwer.pl 
Główny Księgowy Bożena Dadej 22/845-16-76/77

b.dadej@teatrguliwer.pl

ksiegowosc@teatrguliwer.pl 

Pedagog teatralny Anna Kierkosz 22/845-16-76/77 a.kierkosz@teatrguliwer.pl 

Główna specjalistka ds. kadr i rozliczeń

Grażyna Śliwa

22/845-46-13

g.sliwa@teatrguliwer.pl

Specjalista ds. księgowości i płac

Anna Mazurek

22/845-16-76,77

a.mazurek@teatrguliwer.pl 

Specjalista ds. księgowości / kasjer

Żaneta Lesica

22/845-16-76,77

ksiegowosc@teatrguliwer.pl

z.lesica@teatrguliwer.pl

Kierownik Działu Pracy Artystycznej i Organizacji Widowni 

Monika Kulesza

22/845-16-76,77

impresariat@teatrguliwer.pl

Specjalista ds. organizacji widowni

Anna Katarzyna Miller-Okrajewska

22/845-16-76,77

organizacja@teatrguliwer.pl

Specjalistka ds. literackich i promocji

Agnieszka Evans

22/845-16-76,77

promocja@teatrguliwer.pl

Specjalista ds. literackich i promocji Mariusz Gołosz 22/845-16-76,77 m.golosz@teatrguliwer.pl 
Projektantka graficzna Karolina Witowska - Ćirlić 22/845-16-76,77 grafika@teatrguliwer.pl

Kasa Biletowa

Hanna Klimek

22/845-16-76,77

 

Kierownik Techniczny

Marta Zając-Bar

22/845-16-76,77

techniczny@teatrguliwer.pl

Pracownia Plastyczna

Elżbieta Zajączkowska

Marek Borkowski

22/845-16-76,77

 

Portiernia/Centrala

 

22/845-16-76,77